Pokrowiec na auto

Wszystko to co nie pasuje powyżej
Awatar użytkownika
mariuszek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2014, 12:13
Marka: Opel
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 1981

Pokrowiec na auto

Postautor: mariuszek » 17 kwietnia 2018, 13:36

Nie wiem czy dobry dział, ale do innych mi to nie pasowało :) Ale do setna... czy ktoś z was może miał, ma lub wie cokolwiek na temat tego typu pokrowca na auto https://www.ucando.pl/p/pokrowiec-na-sa ... 7007299-IT ? jest to warte swojej ceny? niestety nie mam możliwości wstawienia auta do garażu, a taka plandeka mimo wszystko coś ten samochód ochroni nie?


Awatar użytkownika
junioross
Posty: 599
Rejestracja: 15 lipca 2008, 15:43
Marka: Opel
Silnik: c24ne
Rok produkcji: 1971
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokrowiec na auto

Postautor: junioross » 17 kwietnia 2018, 21:12

Ja mam takie coś ale głównie chroni przed kurzem bo manta i tak w garażu. Jednak mimo "mega zaawansowanej technologii tego materiału" to nie nie do końca chroni przed deszczem (testowałem).
Dodatkowo przytoczę przykład mojego kolegi który schował pod takim pokrowcem auto stojące na zewnętrznym strzeżonym parkingu gdy wyjeżdżał na pół roku na kontrakt za granicę. Po tym czasie jego auto na wszystkich krawędziach (zderzakach, lusterkach, słupkach) wyglądało jakby ktoś je przeszlifował drobnoziarnistym papierem ściernym. Wiatr niestety jest bezlitosny.
Wynajmij jakiś garaż, choćby wielostanowiskowy pod blokiem.

Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 520
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 13:50
Marka: Opel
Silnik: 2.2E
Rok produkcji: 1977
Lokalizacja: Puławy
Kontaktowanie:

Re: Pokrowiec na auto

Postautor: Adaśko » 17 kwietnia 2018, 22:22

Ale najpierw pokaż swojego Opla, bo jak na razie to znów mi tu botem zalatuje...


Brakuje mi braku rdzy...



Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości