Reparatury do Rekorda D

elementy takie jak zderzaki, lusterka, lampy itp
Awatar użytkownika
piszu
Posty: 88
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:03
Marka: Opel, Volkswagen
Silnik: 1,8S; 2,0; 1,6
Rok produkcji: 1986; 1977; 1979
Gadu-Gadu: 2939388
Lokalizacja: Warszawa

Reparatury do Rekorda D

Postautor: piszu » 27 maja 2013, 09:44

Witajcie :-)

Mój Rex D robiony na oryginał jest właśnie u blacharza (prawdziwego, a nie złodzieja, który mnie okradł z pieniędzy i części) i ze względu na spore perforacje niektórych elementów, rozważaliśmy dokupienie reparatur różnego rodzaju.

I teraz tak:
1. Progi - do Rexa D znalazłem b. drogie reparatury Klockerholma, ale do 2-drzwiowego. Pytanie czy do 4-d będą pasować? Znalazłem również tanie repki do Rekorda E (nie wiem czy e1 czy e2 czy do obu) - czy ewentualnie z nich by się coś dało urzeźbić? Nie mówił on, że mają pasować w całości, ale żeby chociaż były jakimś punktem zaczepienia
2. To samo tyczy się tylnych nadkoli. Problem polega na cienkim przetłoczeniu nad nadkolem, miejscu, w które chowają się zamykane drzwi. Jeżeli coś podobnego - do przeróbek - trafiłbym od innego modelu, to znów by to ratowało trochę sytuację. Macie coś do polecenia? W Klockerholmie nie ma reparatur do 4-drzwiowego :(
3. Doły burt bagażnika - u mnie wyżarte, a problem polega na tym, że ma tam oryginalnie iść listwa chromowana. Albo dorwę reparatury, które są wyprofilowane pod listwę, albo i tu prośba: pożyczyłbym od kogoś (lub jeszcze chętniej dokupił) tą dolną listewkę chromowaną (nakładkę):

Czy ktoś dysponuje w ogóle takimi listwami najchętniej na sprzedaż?

Każda pomoc jakby co się przyda więc czekam na uwagi :)
Archeologia - Never stop exploring!


Awatar użytkownika
piszu
Posty: 88
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:03
Marka: Opel, Volkswagen
Silnik: 1,8S; 2,0; 1,6
Rok produkcji: 1986; 1977; 1979
Gadu-Gadu: 2939388
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reparatury do Rekorda D

Postautor: piszu » 05 czerwca 2013, 11:20

Listwy progowe znalazłem swoje :-)

Nie ma ktoś może pojęcia o reszcie rzeczy które wymieniłem powyżej? Czy da się np. zastosować reparatury od innego Rexa, albo jakiegoś innego Opelka? Ewentualnie tak jak mówiłem: poszukuję dolnych listew chromowanych części bagażnikowej!
Archeologia - Never stop exploring!


Wróć do „Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości