ascona b bez przedniego zderzaka

elementy takie jak zderzaki, lusterka, lampy itp
Awatar użytkownika
dawtow
Posty: 188
Rejestracja: 09 stycznia 2013, 15:38
Marka: opel ascona b
Silnik: 1,3N
Rok produkcji: 1980
Gadu-Gadu: 11450968
Lokalizacja: zbąszyń woj. Wlkp
Kontaktowanie:

ascona b bez przedniego zderzaka

Postautor: dawtow » 18 stycznia 2013, 20:01

Widziałem w internecie kilka ascon bez przedniego zderzaka i zawadiacko przyczepionej tablicy rejestracyjnej do przedniego pasa, co na to prawo i chciałbym znać wasze opinie czy to wam się to podoba, bo nie ukrywam że podoba mi się :-D
Chciałbym kiedyś powiedzieć: nic nie robienie zabiera większość mojego czasu i wcale mnie to nie męczy heh :)


Awatar użytkownika
junioross
Posty: 599
Rejestracja: 15 lipca 2008, 15:43
Marka: Opel
Silnik: c24ne
Rok produkcji: 1971
Lokalizacja: Warszawa

Re: ascona b bez przedniego zderzaka

Postautor: junioross » 18 stycznia 2013, 21:41

jak dla mnie to kupa

Awatar użytkownika
evol_umf
Posty: 90
Rejestracja: 30 października 2011, 02:15
Marka: Opel
Silnik: 1.9 N (remontujemy 2.0)
Rok produkcji: 1975
Gadu-Gadu: 5711475
Kontaktowanie:

Re: ascona b bez przedniego zderzaka

Postautor: evol_umf » 18 lutego 2013, 19:15

Pytając się na forum klasyków o coś takiego powinieneś od razu znać odpowiedź ;). Jeśli chcesz to nie musisz montować - to Twoje auto, ale nie zaspawuj otworów dla zderzaka. Tablice możesz sobie przerzucić np na bok. Ale tablica musi zostać na przednim pasie.

Wg mnie dobrze bez zderzaka wyglądały tylko torówki, ale miały one ospawany cały pas i poszerzenia.



A jeśli chcesz żeby auto wyglądało bardziej rasowo, to zamontuj odpowiednie kółka - możesz poszerzyć stal albo poszukać w stopach lekkich o klasycznych wzorach - tylko nie montuj felg od vipera ;)




Wróć do „Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości