Ascona C - Wymiary lamp tylnych + blenda - Problem :(

elementy takie jak zderzaki, lusterka, lampy itp
Awatar użytkownika
Molas
Posty: 54
Rejestracja: 19 lipca 2009, 10:25
Lokalizacja: Radom

Ascona C - Wymiary lamp tylnych + blenda - Problem :(

Postautor: Molas » 15 sierpnia 2009, 13:31

Witam...
Kupiłem od kolegi Zalicha tylne lampy gładkie/przyciemniane wraz z blendą do mojej Aśki...
Tylko kurde jest problem, że ni cholery nie chce się blenda zmieścić :/
Zakładam lampy - odsuwam maksymalnie na boki ( wtedy lekko się otwory mocowania lampy nie pokrywają ) a blenda i tak nie chce się za nic zmieścić ...
Brakuje około centymetra/półtora aby się ładnie pokryło :/
śladu po dzwonie i ew. wymianach pasa tylnego nie ma - wszystko wygląda jak robione przez fabrykę :/
Dziwi mnie fakt bo już pełno tego widziałem ale wszystkie które miały zamontowane ten zestawik to 4d...
Miał ktoś może problemik z czymś takim ?
Ew. ma ktoś te lampy z blendą i mógłby zmierzyć ich długość ( staś239 chyba miałeś ? ;> )
Z góry dzięki ..

P.S. jak nic nie wykombinuje to lekko zeszlifuje blendę aby wskoczyła między lampy ...
"Najlepszą obroną jest atak!"

Ascona C Sedan/2d 1.6l 75km -> Powolna metamorfoza -> c20xe - się remontuje :D


stas239
Posty: 63
Rejestracja: 03 sierpnia 2008, 12:11
Marka: Opel Ascona
Silnik: c20ne+18E
Rok produkcji: 1983
Lokalizacja: Breslau-Wohlau
Kontaktowanie:

Postautor: stas239 » 15 sierpnia 2009, 22:30

wiesz faktycznie ja też widziałem blende tylko w 4d a sam jej nie zakładałem jeszcze jutro postaram się zobaczyć wymiary tych co mam i zobaczę na 4d jak tam wygląda mocowanie może tam coś jest inaczej. Według mnie może tez być coś takiego ze te blendy były mocowane tylko w C3? a my mamy C1 i rozbija się o inne mocowanie?
Coś wydaje mi się że i ja będę miał zabawę z mocowaniem a najgorsze że moja była już kiedyś dawno temu bita z tyłu i będzie jeszcze lepiej(najwyżej będzie migomat ).

Awatar użytkownika
Molas
Posty: 54
Rejestracja: 19 lipca 2009, 10:25
Lokalizacja: Radom

Postautor: Molas » 15 sierpnia 2009, 22:45

Tylko dziwi mnie fakt, że mimo iż wszystkie były tej samej szerokości a blenda się po prostu nie mieści :/
Tam pal licho mocowania - zawsze można przerobić ale cholera samochód mi się w praniu o centymetr skurczył czy jak :(
"Najlepszą obroną jest atak!"

Ascona C Sedan/2d 1.6l 75km -> Powolna metamorfoza -> c20xe - się remontuje :D



Wróć do „Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości