Mechanizm podnoszenia/opuszczania szyby Kadett C

Wszystko co dotyczy wnętrza samochodu
PiotrekKadettC
Posty: 19
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Białystok

Mechanizm podnoszenia/opuszczania szyby Kadett C

Postautor: PiotrekKadettC » 28 kwietnia 2017, 13:45

Witam,mam problem z uzbrojeniem drzwi w Kadecie C. Mianowicie chodzi o mechanizm podnoszenia i opuszczania szyby. Próbowałem na wiele sposobów i jak dotąd z marnym skutkiem. Może ktoś z forumowiczów przerabiał ten temat i jest w stanie mi pomóc. Jeżeli będzie taka potrzeba to jestem w stanie przyjechać z drzwiami jakby ktoś to ogarną :-) Oczywiście się odwdzięcze. Pozdrawiam


zielus
Posty: 508
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 16:22
Marka: Opel
Silnik: c30NE/1,2s/c20xe/c18xe
Rok produkcji: 1979/1976/1992/1993
Gadu-Gadu: 8719205
Lokalizacja: Orchowo/Poznań

Re: Mechanizm podnoszenia/opuszczania szyby Kadett C

Postautor: zielus » 28 kwietnia 2017, 18:44

Z czym masz problem? Chodzi o schemat nawinięcia linek na kółka? Opisz dokładnie coś się wymyśli;)
Żyje się po to żeby jeździć...Jeździ się po to aby żyć...

PiotrekKadettC
Posty: 19
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Białystok

Re: Mechanizm podnoszenia/opuszczania szyby Kadett C

Postautor: PiotrekKadettC » 29 kwietnia 2017, 08:36

Dokładnie,chodzi o nawinięcie linek tak aby otwierając/zamykając szybę nawijały oraz rozwijały się na kole mechanizmu szyby. Może ktoś wie jak zacząć podejście do tej sprawy.Czy najpierw nawijamy linki na mechanizm(jak tak to którą linkę od której strony i w którym kierunku) i następnie rozmieszczamy według schematu czy może najpierw rozmieszczamy linki na na kółkach,przykręcamy ją do mocowania przy szybie,a na sam koniec nawijamy na mechanizm. Robiłem już z kilka podejść do tego tematu,wczoraj oglądałem drugie drzwi na których wszystko ładnie chodzi ale dalej jest problem z prawidłowym nawijaniem linek na mechanizm.Będę wdzięczny za każdą poradę i pomoc.Udanego długiego weekendu :-D



Wróć do „Wnętrze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości