Żółta qpeta z allegro - wtf?

Awatar użytkownika
piernik
Posty: 29
Rejestracja: 28 stycznia 2008, 20:01
Marka: VW
Silnik: 1.1
Rok produkcji: 1977
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: piernik » 22 marca 2011, 08:31

Czy ktoś kojarzy tego żółtka z aukcji?? http://allegro.pl/opel-kadett-coupe-spo ... 25983.html
Już po raz kolejny pojawia się na allegro i nie znajduje nabywcy. Czy to jakaś mina czy warty jest zainteresowania?
Wszelkie info mile widziane :)



przemo_16
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 20:05
Lokalizacja: Kobiernice

Re: Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: przemo_16 » 22 marca 2011, 12:15

witam

ja go oglądałem bo gościu jest ze wsi koło mojej i powiem tak że jest niby pomalowany ale na odczep się nie posiada niektórych chromów i dodatków, blacharka w miarę ogarnięta tz. nie widać żadnych tam dziur ani rdzy, bagażnik cały ok, błotniki z przodu jak i z tyłu ok, podłużnic nie oglądałem, mechanika do roboty, silnik 1200s nie odpala bez akumulatora sprzęgło od roboty zawias w stanie też do roboty, mi też nie podobała się tabliczka znamionowa, środek jak tam środek tez brakuje kilku chromowanych elementów i jest praktycznie cały nowy, aha brakuje jeszcze klamek w drzwiach oraz uszczelki w szybach są nie w najlepszym stanie i to chyba tyle

gościu fajny ma dużo rupieciarstwa jednego forda, syrenkę 103 i 104,żuka, mini moris z ceny raczej nie zejdzie bo jak to mówi włożył w niego jeszcze więcej

pozdrawiam przemo

Saturn
Posty: 30
Rejestracja: 26 czerwca 2007, 15:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: Saturn » 16 czerwca 2011, 15:19

ma ktoś może numer do goscia ?? lub jakies pozostałe fotki z aukcji bo zastanawiam sie nad tym autem .... moj mail 16vpower@wp.pl
Opel Kadett C Hard Core racing Freestyle

matigamer
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 22:57
Marka: Opel
Silnik: 1.2
Rok produkcji: jeszcze nie wiem ;D
Gadu-Gadu: 0

Re: Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: matigamer » 16 czerwca 2011, 21:54

http://allegro.pl/opel-kadett-coupe-spo ... 18658.html
Tu trochę nowszy link, aukcja jeszcze nie poszła do archiwum

przemo_16
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 20:05
Lokalizacja: Kobiernice

Re: Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: przemo_16 » 16 czerwca 2011, 22:46

Saturn jak będziesz miał problem z dojazdem to mogę robić za przewodnika

Saturn
Posty: 30
Rejestracja: 26 czerwca 2007, 15:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: Saturn » 17 czerwca 2011, 11:19

no jak narazie nie umie sie dodzwonic ... tak jak by własciciel był w Czechcach :) ,czy ta miejscowosc jest za Bielskiem ? W ostatnim ogłoszeniu pisze ze cena jest do negocjacji i że idzie sie dogadac ,jeżeli faktycznie tak będzie to zaryzykuje i go kupie bo i tak nic ciekawszego nie ma . Orięktujesz sie może jaki był jego oryginalny kolor ?
Opel Kadett C Hard Core racing Freestyle

przemo_16
Posty: 23
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 20:05
Lokalizacja: Kobiernice

Re: Żółta qpeta z allegro - wtf?

Postautor: przemo_16 » 17 czerwca 2011, 18:53

nie wiem ale chyba był to jasny żółty z welurem na dachu, miejscowość jest koło bielska jakbyś coś potrzebował to PW



Wróć do „Allegro, Ebay i inne 'okazje' ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości