Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Awatar użytkownika
sqarek
Posty: 43
Rejestracja: 16 listopada 2010, 21:10
Lokalizacja: Krosno

Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: sqarek » 13 marca 2011, 20:16

w sobotę byłem obejrzeć tego Senatora:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1499093535

chętnym mogę jedynie powiedzieć, że samochód jest pordzewiały i rozsypujący się wręcz. z najbardziej drażniących rzeczy:
to każde jedne po otworzeniu na samym kancie i prawdopodobnie pod blachami na nich - jedna odpadła i widać od zewnątrz rdzawe bąble,
progi się sypią, że po włożeniu ręki rdza wylądowała na asfalcie,
na masce w miejscu znaczka spuchnięty lakier już pękł i niedługo odleci całkiem,
o tylnych nadkolach nie wspomnę bo to prawie norma,
w bagażniku pod wykładziną za chwilę będzie dziura,
wydech za środkowym tłumikiem już jest rudy, ale póki co jedynie nalotem,
o drobnicy w stylu pomniejszych bąbelków i wyprysków na całym samochodzie nie wspomnę.

Poza tym właściciel niepoważny. po wymienieniu wszystkich blacharskich wad stwierdził jedynie 'dla mnie nie liczy się blacha, jedynie mechanika i żebym na asfalt nie wyleciał'. Stąd sądzę, że przy kolejnej próbie wystawienia go blacharka będzie jeszcze gorsza... Na dodatek właściciel twardo uparty przy swojej cenie (o nawet drobnej negocjacji nie było mowy), bo 'w ciągu pół roku włożyłem w niego 2 tysiące'...

Osobiście nie polecam nikomu pomimo dość rozsądnego kontaktu na początku i wręcz pozytywnym odbiorze, lecz w momencie gdy poprosiłem o podanie wszystkich mankamentów, ponieważ jechałem spod Krosna na Podkarpaciu, na temat blachy usłyszałem jedynie ' to auto ma 20 lat ale dol auta jest oki'.

Osobiście mogę jedynie powiedzieć, że technicznie auto było sprawne, ale nic poza tym...
Kadett C 1.2S '79
Frontera B 2.2 '00
Astra H 1.6 '08


Awatar użytkownika
marianpsyho
Posty: 321
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: marianpsyho » 13 marca 2011, 22:12

to nie pierwszy taki przypadek :D ja jestem z Rzeszowa i jako miłośnik modelu kilka razy przymierzałem sie do kupna
podobny przypadek miałem w lublinie gdzie facet wystawiał senatora 3 raz z kolei kiedy pojechałem do oglądnąć auto wogóle nie jechało, na co właściciel odpowiedział że jego zonie na dojazd do pracy to nie przeszkadza :lol: , zdjęcia podane na aukcji były z casu kiedy go kupił dla siebie hehe wnetrze totalny kurnik wymieszany z kredkami i chipsami, po otworzeniu bagażnika zaleciało grzybnią po podniesieniu wykładziny basen do tego sterta mokrych spleśniałych szmat :roll: co do mechaniki to powiedział ze nbic przy nim nie robił odkąd go kupił bo auto jest bezawaryjne :|

wogóle nie rozumiem takich ludzi ........
sprzedaje auto komus a mówi że jego zonie wystarcza (może dawał ją gratis ..)
nawet nie posprzątał przed oględzinami
nic przy aucie nie zrobił wszystko do wymiany ( nic nie robił bo bezawaryjne :D )
tak samo z ceny zszedł 50zł z 3400

kolejny egzemplarz w łańcucie wystawiony na allegro już cyba 3 rok :D http://otomoto.pl/opel-senator-3-0v6-kl ... 02064.html opis wogóle nie pokrywa się z rzeczywistością V6 w senatorze obłęd :!: wstawiane elektryczne szyby i prze komiczne zaślepki korbek :P
i cały dół zgnity w drzwi można wsadzić rękę auto nie jeżdzone od wystawienia go lub dłużej cena ........... 3700 :roll:
komedia ogólnie

na bierząco prześwietlam oferty :)
przedni napęd jest dla dzieci i starców !!! a kobiety prawa jazdy nie powinny mieć 8)

Opel Ascona A 1,2 2d
Opel Omega Caravan 3.0 24v
Opel Senator CD 3.0 24v

Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 33
Rejestracja: 02 lipca 2007, 11:40
Marka: Opel
Silnik: C30SE x2, 1.9SH
Rok produkcji: 1993, 1974
Lokalizacja: Lublin

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: jaroslav » 14 marca 2011, 12:57

Opel Senator B CD 24v 1993r.
Opel Omega 3000 24v 1993r.
Opel Rekord D 1.9 SH 1973r.

Awatar użytkownika
marianpsyho
Posty: 321
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: marianpsyho » 14 marca 2011, 18:57

ze swidnika LSW ale chyba facet znalazł naiwniaka bo nie wystawia go juz :D
przedni napęd jest dla dzieci i starców !!! a kobiety prawa jazdy nie powinny mieć 8)

Opel Ascona A 1,2 2d
Opel Omega Caravan 3.0 24v
Opel Senator CD 3.0 24v

Awatar użytkownika
sqarek
Posty: 43
Rejestracja: 16 listopada 2010, 21:10
Lokalizacja: Krosno

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: sqarek » 16 marca 2011, 07:58

heh... to widzę, że przy użytkowaniu przez tego właściciela jedyne co auto spotkało, to zaniedbanie... i to od lipca:/ a twierdził nawet, że od 3 lat nim jeździ. paranoja
Kadett C 1.2S '79
Frontera B 2.2 '00
Astra H 1.6 '08

Awatar użytkownika
marianpsyho
Posty: 321
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: marianpsyho » 19 marca 2011, 09:28

http://allegro.pl/show_item.php?item=1514048437

tego widze 2 raz wystawiony byłem go oglądać cena wynegocjowana do 1200zł auto ma wyciętą reperature i stoi tak z dziurą :-D drzwi zgnite od spodu można wsadzić tam ręke :lol: progi tak samo, wnętrze zaniedbane strasznie bardzo ciekawie wyklepane wgniecenie na prawym przednim błotniku, jak zapytałem co to to mi opowiedział historyjkę że pożyczył koledze który pojechał na zabawe w remizie a tam ktoś sie bił i uderzył w auto hahhahaaha :lol: :-D za to ma grzmiący wydech :roll: i podobno zawieszenie dobre ale nawet nie sprawdzałem ogólnie sprzedaje to jakiś typek co po browarku zrywa laski z pod zabawy auto zniszczone totalnie ale jeszcze kilka części ma do zabrania np maska jest w pieknym stanie :) :P
przedni napęd jest dla dzieci i starców !!! a kobiety prawa jazdy nie powinny mieć 8)

Opel Ascona A 1,2 2d
Opel Omega Caravan 3.0 24v
Opel Senator CD 3.0 24v

Awatar użytkownika
hubert_senator
Posty: 15
Rejestracja: 22 marca 2011, 09:44
Marka: Opel
Silnik: 3.0i
2.3D
Rok produkcji: 1988r
1986r
Gadu-Gadu: 0

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: hubert_senator » 22 marca 2011, 19:03

6 cylinder ist sehr GUT
3 liter ist SUPER

Awatar użytkownika
marianpsyho
Posty: 321
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: marianpsyho » 22 marca 2011, 20:07

przedni napęd jest dla dzieci i starców !!! a kobiety prawa jazdy nie powinny mieć 8)

Opel Ascona A 1,2 2d
Opel Omega Caravan 3.0 24v
Opel Senator CD 3.0 24v

Awatar użytkownika
hubert_senator
Posty: 15
Rejestracja: 22 marca 2011, 09:44
Marka: Opel
Silnik: 3.0i
2.3D
Rok produkcji: 1988r
1986r
Gadu-Gadu: 0

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: hubert_senator » 22 marca 2011, 21:46

no to pewnie ten sam Senio młody łepek go miał i pewnie dostał swoje i panewka powiedziała yoo :) mało tych autek juz jest i w sumie w mojej okolicy kojarze wszystkie które jeżdżą i stoją gdzieś tam i niszczeją ...
6 cylinder ist sehr GUT
3 liter ist SUPER

akarso
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwietnia 2011, 00:09
Marka: Opel
Silnik: C30SE
Rok produkcji: 1993
Gadu-Gadu: 0

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: akarso » 06 kwietnia 2011, 11:04

W sumie to najmłodsze z tych aut mają ile... 18 lat? Więc trudno sie spodziewać rodzynka bez rdzy zwłaszcza za tą kasę. Z poważniejszych rzeczy to podłużnice mogą byc problemem, ale progi (sam mam u siebie do zrobienia) można przespawać, nadkola takoż. Badźmy realistami, to jest stary opel ;-) Niepordzewiałe egzemplarze to w niemczech za 4kEUR można trafić. No i niedawno na allegro podobno jakiś po marynarzu, i podobno w super stanie widziałem, na fotkach wyglądał ok, ale silnik tylko 2.6.

Awatar użytkownika
Javka
Posty: 323
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 16:16
Marka: Opel
Silnik: 1.6S i 2.0D
Rok produkcji: 1981 i 1980
Gadu-Gadu: 5558480
Lokalizacja: Siercza / Wieliczka
Kontaktowanie:

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: Javka » 06 kwietnia 2011, 20:06

http://otomoto.pl/opel-senator-unikalny-C7224594.html

w sumie on tam cały czas stoi pod tym krzakiem jak go ostatnio widziałem z drogi, a wisi na alegro już spory czas.
14.04.2007 -A-S-C-O-N-A- 1.6S

Awatar użytkownika
marianpsyho
Posty: 321
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 20:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Opel Senator po raz kolejny na Alledrogo

Postautor: marianpsyho » 07 kwietnia 2011, 17:12

z tego co sie orientuje to chyba 3 rok już stoi :-D no moze czwarty :P
przedni napęd jest dla dzieci i starców !!! a kobiety prawa jazdy nie powinny mieć 8)

Opel Ascona A 1,2 2d
Opel Omega Caravan 3.0 24v
Opel Senator CD 3.0 24v



Wróć do „Allegro, Ebay i inne 'okazje' ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości