Skorzęcin 2008 - fotki i filmy

FamousJack
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2008, 21:26
Lokalizacja: Łódź

Postautor: FamousJack » 21 lipca 2008, 01:45

Witam serdecznie wszystkich maniakow firmy Opel :lol: ( Saturn, Vauxhall) z przykroscia musze stwierdzic ze nie mialem mozliwosci stawic sie osobiscie na tak wielkiej imprezie :lol: 8) - Skorzecin 2008, bylem juz na jednej Borki 2008 ( co tam sie dzialo :lol: :lol: :lol: pozdrawiam Staszka i Pawcia ) i bardzo mi sie podobalo, przede wszystkim roznorodnosc i pomyslowosc posiadaczy owej marki, najbardziej jednak Pan w bonatorze :lol: ( doszly mnie sluchy ze juz wymienil dzwi i schowka na parasol nie ma a szkoda :mrgreen: pomysl pierwsza klasa ), wiec prosze o wiecej zdjec tego niezwyklego modelu oraz najnowszego nabytku Pana Krzysia tzn. Opla Rekorda red-wagon :lol: nie ma zdjec zadnych - to nie ladnie - bo autko jest godne uwagi :lol: :lol: :lol: Dziekuje z gory i pozdrawiam jeszcze raz Staszka, cala loze szydercow i nie tylko... Jacek-prezes 8)


Awatar użytkownika
Marcin_CQP
Posty: 549
Rejestracja: 19 czerwca 2007, 22:22
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Marcin_CQP » 21 lipca 2008, 21:43

Dziekujemy Jack za pozdrowionka. Pamiętaj że masz nie wracać bez Challengera dla mnie :-D

jollyjumper
Posty: 2
Rejestracja: 09 czerwca 2008, 22:18
Lokalizacja: Gniezno

Postautor: jollyjumper » 22 lipca 2008, 21:39

Część zlotu w Skorzęcinie:




Wyjazd na paradę:


I część parady zagubiona na ulicach Gniezna:






I przerwa na siku, w tracie pogoni za resztą aut, na stacji benzynowej:


Serwus,jestem nerwus



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości