Ascona B 2 door do dokończenia

ŁukaszK
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2016, 10:44
Marka: Opel
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 1979

Ascona B 2 door do dokończenia

Postautor: ŁukaszK » 19 sierpnia 2017, 23:32

Witam , jeśli ktoś byłby zainteresowany to odsprzedam moją Ascone. Auto kupiłem dwa lata temu, przyjechałem na kołach pod dom. Blacharka okazała się być w agonalnym stanie, lecz udało się wszystko wyprowadzić. Na dzień dzisiejszy nadwozie po kapitalnym remoncie, większość podłogi nowa, podłużnice, podłoga bagażnika, nadkola tył, błotnik przód i jedne drzwi z innej sztuki zakupione w bdb stanie. Każda część nadwozia była oczyszczona do gołej blachy, usunąłem cały stary lakier, szpachle, wstawki z blachy itp. , zostało wyspawane co trzeba, zabezpieczone epoxydem 3k , podłoga od strony podwozia zakonserwowana , wnęki kół także. Następnie podkład akrylowy i lakier. Kolor szary coś jak wojskowy RAL 7025. Zostaje poskładać wszystko, większość części jest , poza takimi jak np przewody hamulcowe itp . (I tak miałem zamontować nowe , to stare pordzewiałe części usunąłem) . Wszystkie elementy zawieszenia oczyszczone i pomalowane. Nowe sprężyny Apex-a , nowe śruby , tuleje przedniego wózka Powerflex. Lakierowanie wygląda słabo ale dobrze zabezpiecza nadwozie. Koła będą ori koniczynki. Auto zarejestrowane w pl , rejestracje są , tabliczki znamionowe są , ważne ubezpieczenie , przeglądu z oczywistych powodów brak. Cena 10 000 pln nie mniej nie więcej bo takich aut już prawie nie ma. Ktoś chce kupić to odbiór lawetą i najlepiej jakimś busem , żeby odebrać części. Zdjęcia aktualne z dnia ogłoszenia , z dnia na dzień trochę się zmienia , bo staram się ją składać w wolnym czasie. Kontakt 607132034 lub crankjar@interia.pl . Jak nie odbieram to proszę o sms. Między 26.08.2017 a 09.08.2017 nie będzie mnie w kraju. Postaram się odpowiadać na maile. Pozdrawiam.








Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości