Corsa A GSi: Alufelgi Ronal 14 Gsi, kierownica Gsi, faltdach, inne graty.

Colin217
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:42
Marka: Opel
Silnik: 1.9
Rok produkcji: 1978
Gadu-Gadu: 0

Corsa A GSi: Alufelgi Ronal 14 Gsi, kierownica Gsi, faltdach, inne graty.

Postautor: Colin217 » 09 lipca 2016, 18:33

Mam zamiar zezłomować naszego wieloletniego towarzysza - Corsa A 1.2 Joy. Kiedyś był pomysł ratowania, obecnie nie ma czego ratować. W dobrym stanie jest chyba tylko napęd od silnika do przegubów włącznie. Tak pomyślałem, że może ktoś będzie z niej coś chciał i chociaż potnie ją jakiś Oplarz. Z ciekawszych rzeczy:

- Mam do niej 4 oryginalne felgi GSI z dekielkami w bdb stanie
- Jest też kierownica z GSI w dobrym stanie
- Oryginalnie Corsa miała faltdach, który jest zaślepiony blachą. Kupiłem kiedyś zgniłka z funkcjonującym dachem, wyciągnąłem go i przechowywałem na lepsze czasy tak samo jak pudło innych gratów i zestaw szyb. Zgniłka wywiozłem na złom. Dachu nigdy nie udało się przełożyć - może komuś potrzeba taki dach z całym elektrycznym mechanizmem, prowadnicami itd. Zdjęcia nie są aktualne tj.: Blacha bardziej dziurawa, środek bardziej zaniedbany, felgi w stanie niezmienionym.

Auto (więcej zdjęć dla zainteresowanych:

Felgi są takie

I środek (pięknych dywaników już nie ma):


Złomiarze dają 250zł na stalówkach więc taka cena dla kogoś kto by ją chciał. Myślę że w wątpliwym komforcie i bezpieczeństwie można nią dojechać wszędzie. OC jest, przegląd wyszedł wczoraj.
Za felgi GSi chcę 300zł
Kierownica GSi 60zł
Co do faltdachu to dachu oddam potrzebującemu za grosze.
Pozdrawiam, Wojtek!
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2016, 17:34 przez Colin217, łącznie zmieniany 1 raz.


brzozi78
Posty: 548
Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 10:26
Marka: Ascona B Berlina
Silnik: 2.0 NE
Rok produkcji: 1981
Lokalizacja: CBY Solec

Re: Opel Corsa A

Postautor: brzozi78 » 09 lipca 2016, 21:02

hej. Mnie by interesowały jakieś drobiazgi z wnętrza. typu licznik rączki i plastiki foteli.

Colin217
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:42
Marka: Opel
Silnik: 1.9
Rok produkcji: 1978
Gadu-Gadu: 0

Re: Opel Corsa A

Postautor: Colin217 » 20 lipca 2016, 17:32

Niestety, ale nie bawię się w wyjmowanie plasticzków. Auto było w całości do wzięcia za 250zł i można było targać co tylko dusza zapragnie. Obecnie już pewnie jest w zgniatarce gdyż nie było chętnych. Nadal są te Ronale 14" Gsi oraz Kierownica Gsi i faltdach. Z gratów po innych corsach mam szyby, tylną półkę, biały grill do polifta i całą skrzynkę drobiazgów typu przełączniki, korbki. Zrobię zdjęcie i wstawię. Brzozi78 w prawdzie zegary pojechały z Corsą na złom, ale znalazłem drugi licznik w garażu. Jesteś chętny?

brzozi78
Posty: 548
Rejestracja: 15 sierpnia 2013, 10:26
Marka: Ascona B Berlina
Silnik: 2.0 NE
Rok produkcji: 1981
Lokalizacja: CBY Solec

Re: Corsa A GSi: Alufelgi Ronal 14 Gsi, kierownica Gsi, faltdach, inne graty.

Postautor: brzozi78 » 20 lipca 2016, 21:57

Hej. Zrób zdjęcie mój jest przed lift. Jeśli będzie ładny to mnie interesuje bo mój ma pękniętą szybkę.

Colin217
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:42
Marka: Opel
Silnik: 1.9
Rok produkcji: 1978
Gadu-Gadu: 0

Re: Corsa A GSi: Alufelgi Ronal 14 Gsi, kierownica Gsi, faltdach, inne graty.

Postautor: Colin217 » 31 lipca 2016, 21:32

Kierownica GSi

Dekle (wkrótce wrzucę więcej aktualnych zdjęć felg)

Faltdach (komplet bez poszycia zew.) - oddam na prawdę tanio komuś kto zechce zrobić z niego użytek. Mnie już nie potrzebny (Więcej zdjęć na PW)



Z rzeczy, które znalazłem do tej pory mam jeszcze: Reflektory z białymi kierunkami do polifta, zegary, komputer do 1.4i, grill biały polift, komplet szyb prócz przedniej, dokładany aerodynamiczny daszek (zdjęcie poniżej) - pytać, brać - wszystko tanio!




Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości